16. Setkání Modrých baretů v Českém Krumlově

Jménem výboru Jihočeské krajské organizace SVV ČR a Jednoty ČsOL Jihočeského kraje srdečně zveme Vás, účastníky zahraničních vojenských operací a mírových misí, bývalé příslušníky Výcvikové základny mírových sil v Českém Krumlově, rodinné příslušníky a sympatizanty, na již

16. setkání „Modrých baretů“, které se uskuteční v sobotu 27. dubna 2019 v Českém Krumlově.

Setkání bude slavnostně zahájeno v 10,00 hodin na 2. nádvoří (u kanónů) státního hradu a zámku v Českém Krumlově. Sraz účastníků je od 09,00 hodin. Zápis do kroniky bude jako vždy na zámecké věži a pro ty, kteří přežijí výstup na zmíněnou věž, nabízíme následující aktivity:

➢ Výlet do prostoru palebných postavení dělostřelectva na Sádlnu a Rovence, dále pak do prostoru dělostřeleckých pozorovatelen v prostoru osady Ondřejov (vrchol Chlum).

➢ Pokud se nám podaří sehnat druhý autobus, tak druhá prohlídka bude organizována na rozhlednu (která je nově postavena) na vrcholu Knížecí stolec.

➢ Ti, kteří nebudou mít zájem ani o jednu z těchto akcí, mohou setrvat v Českém Krumlově a kochat se zde památkami, kterých je tu skutečně dostatek.

➢ Pokud někomu nevyhovuje žádná z těchto nabídek, může odjet rovnou do prostoru rekreačního zařízení Olšina, kde může u kávy či jiného moku posedět a vyčkat na výdej slavnostního oběda (guláše č.16), který se bude podávat po příjezdu autobusů (mezi 14,00 až 15,00).

➢ Po obědě následuje přátelské posezení a popovídání si za doprovodu kapely Jendy Bobála.

➢ Od 16,00 hodin je možno navštívit rybářskou baštu, kde probíhá výstava s rybářskou tematikou.

➢ Odvoz účastníků do Českého Krumlova je zabezpečen autobusem, který z Olšiny pojede dvakrát. Jednou v 19,00 hodin, podruhé ve 20,30 hodin.

Těšíme se na vaši účast.

Jménem výboru Sdružení válečných veteránů Jihočeského kraje Vojtěch Plesník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Copyright © 2017. All Rights Reserved.


Warning: fopen(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /web/htdocs2/unproforcz/home/www/wp-content/themes/unprofor2/footer.php on line 18

Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /web/htdocs2/unproforcz/home/www/wp-content/themes/unprofor2/footer.php on line 18
www.
12111111111111111111111111111