Setkání Modrých baretů 2017

Jménem výboru Jihočeské krajské organizace SVV ČR a jednoty ČsOL Jihočeského kraje srdečně zveme  Vás, účastníky zahraničních vojenských operací, mírových misí , bývalé příslušníky Výcvikové základny mírových sil v Českém Krumlově, rodinné příslušníky a sympatizanty na 14. setkání „Modrých baretů,“ které se uskuteční v sobotu 29. dubna 2017 v Českém Krumlově.

Setkání bude slavnostně zahájeno v 10:00 hodin na 2. nádvoří Státního zámku v Českém Krumlově. Sraz účastníků je od 09:30. V 10:00 zahájíme slavnostním nástupem , přivítáním hostů a výstupem na zámeckou věž, které stvrdíme podpisem v kronice.
Po té se přesuneme do prostoru Kletě, kde bude připravena prohlídka hvězdárny spojená s výkladem (z Krumlova na Kleť bude zabezpečen autobus). Dále je zde zabezpečena prohlídka TV vysílače a možnost výstupu  na tamní rozhlednu(zde je potřeba aby každý účastník měl při sobě kovovou dvacetikorunu na automatického vrátného). V prostoru Kletě bude také připraven a podán slavnostní oběd (guláš č.14 s chlebem) v lesním penzionu „HUBERT,“ kde bude zabezpečeno rovněž nějaké pití. V případě alespoň trochu příznivého počasí zaručujeme nádherný zážitek.
Těšíme se na setkání s Vámi
za SVV JK – pplk.v.v.Ing.Vojtěch PLESNÍK
za ČsOL – pplk.v.v.Ing. Milan ČAJDÍK


Copyright © 2017. All Rights Reserved.